GstarCAD 2015 !

GstarCAD 2015 !

gstarcad

Z przyjemnością informujemy, iż GstarCAD 2015 jest już oficjalnie dostępny. Najnowsza wersja programu wprowadza wiele nowych innowacyjnych funkcji oraz zapewnia użytkownikom jeszcze większą szybkość i wydajność w trakcie projektowania.
GstarCAD 2015 dostępny jest zarówno w polskiej, jak i angielskiej wersji językowej dla systemów 32 i 64-bitowych. Serdecznie zachęcamy wszystkich do pobierania aktualizacji lub wersji demo.

Lista głównych nowości w GstarCAD 2015:

Ulepszony interfejs użytkownika

Interfejs użytkownika

Nowy interfejs użytkownika jest jeszcze bardziej przejrzysty i czytelny. W najnowszej wersji GstarCAD dodano m.in. interfejs wstążkowy, który można dostosować zgodnie z własnymi preferencjami oraz jaśniejsze ikony. Uwagę zwraca także zakładka Aplikacje, dzięki której użytkownicy mogą bezpośrednio, z poziomu programu, pobrać mobilną wersję GstarCAD.

Możliwość stosowania plików PDF jako podkładów

Podkłady PDF

Funkcja ta działa identycznie jak w przypadku plików rastrowych. W utworzonych z plików PDF podkładach, użytkownicy mogą ustawić m.in: kontrast, zaciemnienie, tryb monochromatyczny, kolory dla tła.

Możliwość przechowywania danych w chmurze obliczeniowej

CAD-Chmura-obliczeniowa

W GstarCAD 2015 wprowadzono możliwość przechowywania danych w chmurze obliczeniowej, co znacząco wpływa na zwiększenie efektywności pracy zespołów projektowych. Zastosowanie chmury obliczeniowej, pozwala na szybkie przeglądanie danych i efektywne dzielenie się nimi zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnych.

Menedżer zestawu arkuszy

Menedżer zestawu arkuszy

Menedżer zestawu arkuszy pozwala przyśpieszyć zarządzanie dużymi zestawami rysunków, umożliwiając m.in.: zarządzanie danymi i dokonywanie w nich modyfikacji, automatyzowanie konfiguracji rysunków, ułatwiony dostęp do wskazanej części rysunków oraz uproszczone publikowanie, czy też drukowanie wszystkich arkuszy projektu.

Możliwość dodawania do rysunków kodów kreskowych i kodów QR

Kody kreskowe i QR

Kody kreskowe i QR ułatwiają uzyskiwanie dodatkowych informacji o projektach.

Wsparcie dla platformy .NET Framework

Dzięki wsparciu platformy .NET Framework możliwe jest programowe dokonywanie zmian w aplikacji i plikach rysunków poprzez udostępnione biblioteki dla takich języków i środowisk programistycznych, jak: GRX, Lisp, VBA, ADS, .NET. Wsparcie .NET Framework znacznie zwiększa potencjał GstarCAD, pozwalając na prostsze tworzenie wielu nowych branżowych nakładek i dalsze poszerzanie możliwości programu.

Usprawnienie działania wielu istotnych poleceń

Funkcje

W GstarCAD 2015 usprawniono funkcjonowanie wielu poleceń m.in.: rysowania linii, polilinii, okręgów, prostokątów, a także kopiowania i obracania, dodając nowe opcje, które dodatkowo zwiększają komfort pracy użytkowników;

Jeszcze bardziej zwiększona wydajność i stabilność programu.

Jednocześnie informujemy, iż aktualnie prowadzone są zaawansowane prace nad kompatybilnością GstarCAD 2015 z nakładkami branżowymi, dostępnymi dla wersji GstarCAD8. Wkrótce wszystkie nakładki branżowe będą dostępne również dla wersji 2015.

źródło: gstarcad.pl

 

Dodaj Komentarz

Komentarzy

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.

Designed using Dispatch WordPress Theme. Powered by WordPress.