Nowy panoramiczny Philips

PHILIPS

Firma MMD, zajmująca się globalną sprzedażą i marketingiem monitorów Philips, wprowadza na polski rynek 34-calowy, panoramiczny monitor o rozdzielczości UltraWide Quad HD (3440 x 1440).

Monitor Philips BDM3470UP wyposażony został w matrycę AH-IPS, która gwarantuje wierne odwzorowanie barw oraz szerokie kąty widzenia wynoszące 178 stopni zarówno w pionie, jak i w poziomie. Dzięki wysokiej rozdzielczości (3440 x 1440 pikseli), wyświetlany obraz jest bardzo szczegółowy i charakteryzuje się wysokim poziomem ostrości. Funkcja SmartUniformity eliminuje wahania jasności i nasycenia koloru oraz automatycznie wyrównuje podświetlenie, zapewniając średnią równomierność z całego ekranu przekraczającą nawet 95%.

Duża powierzchnia oraz format 21:9 sprawiają, że monitor doskonale sprawdzi się zarówno w pracy profesjonalisty, jak i w użytku domowym (filmy wyświetlane bez pasów, poszerzona widoczność w grach). Philips BDM3470UP idealnie nadaje się do pracy na wielu aplikacjach: finansista w łatwy sposób wyświetli na nim zestawienia rynkowe, a projektanta lub grafika zadowoli przestrzeń na poszczególne elementy złożonych projektów CAD-CAM.

Dzięki opcji MultiView użytkownik może na jednym ekranie np. śledzić film z odtwarzacza multimedialnego oraz przeglądać swoją skrzynkę e-mailową. Dostępne są dwa tryby jednoczesnego wyświetlania obrazu: Picture By Picture – dwa okna równolegle oraz Picture in Picture, gdzie wybrany program otwarty jest w mniejszym oknie.

Monitor Philips BDM3470UP wyposażono w złącza: DisplayPort, DVI-Dual Link, VGA, 2 x USB 2.0 oraz 2 x USB 3.0. Użytkownicy urządzeń mobilnych mogą również cieszyć się obrazem na dużym ekranie dzięki zastosowaniu interfejsu MHL. Umożliwia on podłączenie smartfona lub tabletu za pomocą złącza Mobile High Definition Link – warto podkreślić, że po podpięciu urządzenie jest jednocześnie ładowane.

Regulowana podstawa SmartErgoBase pozwala swobodnie dostosować wysokość i kąty nachylenia ekranu do potrzeb użytkownika.

Sugerowana przez producenta cena detaliczna monitora Philips BDM3470UP wynosi 3799 zł brutto. Urządzenie objęte jest trzyletnią gwarancją producenta w systemie door-to-door.

Dalsze informacje na temat monitora dostępne są na stronach producenta.

źródło: cad.pl

Dodaj Komentarz

Komentarzy

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.